Главная » 2014 » Январь » 24 » День Соборності України

про проведення Дня Соборності України

22 січня 2014 року в нашій школі відбувся загальношкільний захід, присвячений Дню Соборності України, метою якого було розширити і поглибити знання учнів про соборність України, виховувати патріотизм, національну гордість, любов до Батьківщини.

Учні 8 – 9 класів, під керівництвом вчителя історії Безуглової Р.П., підготували матеріали та ознайомили школярів з історією виникнення Дня Соборності України та ставлення сучасної молоді до цього свята. Учні відповідально поставилися до підготовки заходу: самостійно знайшли і роздрукували герби всіх областей України. Взявши їх у руки та створивши коло, учні нашої школи начебто об’єднали Україну із Заходу до Сходу, із Півночі на Південь, закликаючи до цілісності та Соборності України.

Під час проведення заходу учні 9 класу зачитали витяги з прокламацій УНради, витяг із «Тимчасового основного закону про державну самостійність українських земель…», витяг з ухвали УКради.

Ведучі Дроботько А. і Земцова І. розповіли учням про заходи, які проводять сьогодні в нашій державі для збереження цілісності та соборності України.

Дегальцева А.  підкреслила, що з 2012 року день 22 січня набув особливого змісту: цей день відзначатиметься як День Соборності та Свободи України. Президент України В.Ф. Янукович своїм Указом вклав у це свято новий сенс: Свобода, Незалежність і Соборність є для українського народу неперехідними цінностями. Такі цінності завжди були, є і будуть у пошані серед українського народу, на них тримається фундамент української держави.

Просмотров: 440 | Добавил: ТорезькаОШ-№26 | Теги: соборність, день | Рейтинг: 0.0/0