Главная » 2013 » Сентябрь » 14 » Квест "Дорожня азбука"
Квест "Дорожня азбука"

20 серпня стартував щорічний Всеукраїнський конкурс-рейд «Увага! Діти на дорозі!», в рамках якого в школах нашого міста традиційно проводяться різноманітні заходи, спрямовані не лише на закріплення знань правил безпечної поведінки на дорозі, але й умінні застосувати їх в повсякденному житті. Дуже важливо, щоб ці заходи були  яскравими та надовго залишались в пам’яті дітей.

ТЗШ  І-ІІ ступенів № 26 вирішила урізноманітнити форми роботи з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зробити їх більш  сучасними  та цікавими. З цією метою на транспортний майданчик школи  було запрошено учнів 5-6 класів освітнього округу № 3. 7 команд   зі шкіл №№ 2, 8,13,15, 18, 24,26 змагалися у знаннях з правил дорожнього руху, основ медичних знань, фігурному керування велосипеда. Щоб підняти настрій учасникам змагань «Світофорного квесту», свято розпочали імпровізованим флешмобом на дорожню тематику.

Отримавши позитивний заряд, команди розійшлись по пунктах ,  згідно маршрутних листів. Найбільш цікавими виявились для учнів пункти «Автопазли», де діти із задоволенням збирали із  розрізаних частин дорожні знаки, «Автомістечко», на якому потрібно було правильно розташувати дорожні знаки  на території транспортного майданчику, «Автотест для водіїв та пішоходів» та «Велоестафета». Не всі завдання було виконано учасниками Квесту на «відмінно», тому є сенс продовжувати ініціативу, розпочату ТЗШ № 26 , у всіх школах міста.

Переможцями Квесту стали школи № 24, 26. ІІ місце посіла школа № 8, ІІІ- школа № 15. Інші команди хоча і не стали переможцями , але отримали задоволення від командної гри та досвід участі в подібних заходах.

Просмотров: 196 | Добавил: ТорезькаОШ-№26 | Рейтинг: 0.0/0