Главная » 2013 » Октябрь » 7 » олімпійський тиждень
олімпійський тиждень

13.09.2013 в школі проводився  Олімпійський день «Перші кроки до Олімпу», який почався із зарядки майбутніх чемпіонів (1-9). Її організувала вчитель фізкультури разом із спортивним активом школи. Далі по класах пройшов Всеукраїнський Олімпійський урок, в ході якого діти дізналися багато нового про спорт і  про видатних спортсменів України.

Музично – динамічна перерва та ігрова перерва « Я граю - значить я здоровий!» для молодших школярів допомогли цікаво і корисно провести дозвілля.

Далі учні школи зібрались на велике свято Спортивний квест «У пошуках олімпійського чемпіону». Проходячи етапи спортивного квесту діти зібрали свої «Олімпійські факели».

День завершився лінійкою, на якій були підведені підсумки Олімпійського тижня та нагороджені переможці за слідуючими номінаціями: «Олімпійські переможці», «Юні олімпійці», «Олімпійські надії», «Спортивні резерви».

Просмотров: 294 | Добавил: ТорезькаОШ-№26 | Теги: олімпійський урок, олімпійський тиждень | Рейтинг: 0.0/0