Главная » 2013 » Ноябрь » 10 » Тиждень фінансової грамотності
Тиждень фінансової грамотності

Підвищення фінансової грамотності є одним з нагальних завдань розвитку сучасного суспільства. Прогресивні зміни на вітчизняному фінансовому ринку, введення все нових фінансових інструментів вимагають наявності не тільки кваліфікованих кадрів - фінансистів, компетентних менеджерів, а й фінансово грамотного населення, здатного розуміти механізми функціонування фінансового ринку і вміє користуватися пропонованою системою фінансових інструментів в інтересах матеріального благополуччя. Власне, розвиток внутрішнього ринку фінансових послуг і передбачає затребуваність фінансових інститутів і їх продуктів з боку суспільства, а також залучення на фінансовий майданчик все більше учасників, що приходять з підготовленою і активної частини населення. З цією метою  в школі з 04.11 по 08.11.2013р. був проведений тиждень фінансової грамотності.

В ході тижня були проведені бесіди: «Поняття і класифікація доходів сім’ї. Характеристика окремих видів доходів сім’ї.» (1-5 класи); уроки-тренінги: «Необхідність прогнозування доходів сім’ї. Напрями збільшення доходів громадян.» (7клас), «Суть і причини виникнення сімейних витрат.» (8 клас); захисти міні-проектів: «Поняття і види сімейного бюджету. Особливості та види значних фінансових подій для сім’ї.» (6 клас), «Класифікація і характеристика сімейних витрат. Прогнозування сімейних витрат.» (9 клас), на яких діти дізналися, що таке сімейний бюджет і види значних фінансових подій, що відбуваються в сім’ї, як вести особистий бюджет та економити гроші.  Зокрема учні 6 класу навчились створювати бюджет святкування  Дня народження, визначили, на чому можна заощадити кошти, а на чому економити не варто.

Просмотров: 315 | Добавил: ТорезькаОШ-№26 | Рейтинг: 0.0/0